Yasal Uyarı

- Tunç Hukuk Bürosu

Bu web sitemizde yer alan bilgi ve açıklamalar Tunç Hukuk Bürosu tarafından genel bilgilendirme amacına yönelik olup herhangi bir reklam amacı taşımamaktadır.

Bu web sitemizde yer alan bilgiler hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Ayrıca Hukuk Büromuz sitede yer alan bilgilerin tam ve güncel olduğunu garanti etmez. Bu nedenle ziyaretçiler bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler.

Bu web sitemizin ziyaret edilmesi, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekilde kullanılması, web sitesi üzerinden veya e-posta yoluyla Hukuk Büromuz ile iletişim kurulması ziyaretçi ile Hukuk Büromuz arasında hiçbir şekilde bir vekâlet ilişkisi oluşturmaz.

Bu web sitemizde yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olduğundan, hukuken mağdur olmuş kişiler sadece site içeriğine dayanarak hareket etmemeli ve herhangi bir hukukçudan profesyonel yardım talep etmelidir. Ayrıca sitemiz; Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak düzenlenmiştir.

Yasal Uyarı

- Tunç Hukuk Bürosu
Hemen Bizi Arayın Yardımcı Olalım
Hafta içi 08:00-17:30 Cumartesi 09:00-14:00