Hakkımızda

- Tunç Hukuk Bürosu
Hakkımızda

TUNÇ HUKUK BÜROSUNA HOŞGELDİNİZ

Mardin’in Nusaybin ilçesinde bulunan büromuz yapısal olarak dinamizm, bilgilerin güncelliği ve uzmanlaşmanın bir arada bulunduğu karşılıklı güvene dayanan bir kurumdur. İlkeler bütününe uygun biçimde aynı çalışma alanlarında edinmiş olduğu tecrübeleri kurumsal bir kültüre dönüştürerek hizmet vermektedir. Türkçe, Kürtçe ve Arapça dillerinin yetkin biçimde kullanımı ile yerel ve uluslararası müvekkillerine tüm Türkiye’de hukuk hizmetleri sunmaktadır.

Kurumsal olarak ilkeli ve disiplinli çalışmaya özen gösteren büromuz, hukuki uyuşmazlıkların öncelikle uzlaşma ile çözülmesi gerektiği inancındadır. Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın olası getirileri ve riskleri günü gününe iş sahiplerine aktarılmakta; yapılacak girişimler ve izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile hayata geçirilmektedir.

Çalışma prensibimiz, müvekkillerimizi periyodik olarak mail, sms veya telefon vasıtasıyla bilgilendirmeyi, hukuki öngörülerimizi düzenli paylaşmayı ve neticeye mümkün olabilecek minimum zaman içerisinde maksimum verimle ulaşabilmeyi sağlamaktır.

Avukatlık hizmetlerimizi, 1336 Sayılı Avukatlık Yasasının 34. Maddesinde belirtildiği üzere; özen, doğruluk ve onur içinde, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene uygun bir biçimde ve meslek kurallarına bağlı olarak sürdürmekteyiz. Büromuz etik değerlere sıkı sıkıya bağlılığı ilke edindiğinden, üstlendiği iş konularında ve vekâlet kabulünde seçici davranmaktadır. Aynı zamanda il dışı iş yardımlaşmasında bulunduğumuz avukatlarımız sayesinde tüm Türkiye geneli geniş bir ağa yayılma imkânı bulmakta, işlem ve davalarımızın seri ve etkili bir biçimde çözülebilmesi açısından önemli bir ayrıcalığa sahip olmaktayız.

Büromuz Nusaybin/MARDİN de yerleşik olup, sitemizin iletişim bölümünden bizlere nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

AV. M. NURULLAH TUNÇALAN

Hakkımızda

- Tunç Hukuk Bürosu
Hemen Bizi Arayın Yardımcı Olalım
Hafta içi 08:00-17:30 Cumartesi 09:00-14:00